نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهترین راه برای سکس مقعدی اینه

کاربر فعال و قدیمی

بهترین راه برای سکس مقعدی اینه

سلام.باتوجه به اینکه اکثردوستان با این موضوع سکس مقعدی مشکل دارند واونو دردناک تلقی می کنند.لازم دیدم تا یه راهنمایی کوچولو کنم.
    قبل از هرچیز از دکتر ودوستان عذرخواهی میکنم که اگر بی پرده حرف میزنم.شرمنده.
    باهرروشی جزاین روش که میگم دردوحشتناکی داره.
    من ونامزدم امتحان کردیم وتا50% دردکاهش پیداکرد.
    زن بایدبصورت چهاردست وپا قراربگیرد.به طوریکه سر و شانه ودستان به زمین برخورد کندوباسن بالا بیاید.مانند گربه ها قراربگیرد!!
    آلت مردباید کاملاچرب وخیس باشد(باکرم مرطوب کننده یانرم کننده چرب شودوخیس هم باشد).
    داخل مقعدزن هم باید کاملا چرب شودباکرم.
    به این طریق که ابتدا یکی از انگشتان(ناخن نداشته باشیدکه باعث خونریزی شود) را چرب کنیدوآرام آرام وارد مقعدکنید.10ثانیه صبرکنید.آن راتکان دهیدتا دهانه ی مقعد جابازکند.سپس انگشت بعدی راهم چرب ودرکنار آن واردکنید.بدون درد وارد میشود.این دوانگشت راآن داخل بچرخانید.(این کار باعث میشوداولا:ماهیچه هاوبافت های مقعدبه اینکه چیزی ازبیرون واردشودعادت کنند.چون درحالت طبیعی بافتش طوری است که فقط میتواندچیزی رابه بیرون بدهد.دوما:باعث میشود داخل چرب شودوآلت راحت ترواردشود.سوما:دهانه ی مقعدگشادترمیشودکه این امرازدردشمامی کاهد.)
    اینبارهم 10-15 ثانیه صبرکنید و2انگشت رابچرخانیدوقتی جابازکرد(که خواهیددیدمیکند.)انگشت سوم راچرب و واردکنید.بعداز10 ثانیه.انگشتان راکه بیرون آوریدمیبینیددهانهی مقعداندازه اش بسیاربزرگتر وبازترشده.البته این امرفقط مدتی پایداراست.باسن راتاحدامکان بالا بیاورید.و زن با دودست باسن خودرااز دوطرف بکشد.بعدمردبایدآرام سرآلت خودراوارد کند(فقط سر).درد تا 50%دراین مرحله کم شده است.بایدمکث کنیدتا باسن به این سایزکه قراراست واردشودعادت کند.بعدازاینکه زن گفت درداومتوقف وعادی شده یعنی اینکه باسن عادت کرده وآماده است.بعدآرام آرام.(میلیمتری)کمی واردکنید.بازهم 10 ثانیه صبرکنیدتا پوست وبافتها کش بیایندوبازشوند.اگرصبرنکنی وخودتان باعجله واردکنیدبافتها تخریب میشوندوزن دردمیکشدورابطه تان دردناک میشود.باصبوری خاطره ای خوش ایجادکنید.بعدازورود هر چندسانت صبرکنید....
    بازهم ازدکترودوستان عذرخواهی میکنم که اینقدر بی پرده نوشتم.فقط خواستم راهنمایی کرده باشم تا روابط ازمقعد به جای اینکه دردناک وعذاب آور نام برده شوند لذت بخش شوند.
    سپاس.

کاربر جدید
    منم اين روشو تاييد ميكنم كه درد كمتر داره ما هميشه اين روش را امتحان ميكنيم و درد كمتري احساس ميكنم.ژيشنهادم اينه شما هم امتحان كنيد

کاربر فعال و قدیمی