PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بارداری با پریود و پیشاب؟؟

vivo
2011-18-06, 20:53
سلام آقای دکتر
وقتتون بخیر

من دختری 22ساله هستم که معمولا دوره ی پریودم 28 الی 30 روزه هست.
من و نامزدم روز 26اردیبهشت با هم رابطه ی معقدی داشتیم و فقط آلتهامون در حد مالش با هم تماس داشتن و منی ایشون هیچ تماسی با بدن من نداشت.
من طبق ماه گذشته باید 10 خرداد پریود می شدم اما سوم فقط یک لکه خون دیدم و روز هفتم پریود شدم.
تقریا 21خرداد خیلی خیلی کم حالت تهوع(فقط درحد آب جمع شدن توی دهن) و کمی هم اسهال داشتم.و گاهی اوقات هم حس این روداشتم که چیزی توی گلوم و سر معدم گیر کرده !!!

آیا با توصیف این شرایط امکان بارداری با پیشاب هست؟!
خواهش میکنم جواب من رو بدید ، خیلی نگرانم و میترسم.

یه دنیا ممنون از محبت و لطف شما.

dr_rostamzadeh
2011-18-06, 22:46
با سلام خدمت شما

با این شرایط بعید است شما باردار باشید. اصلا نگرانی شما بیمورد است و کسی با تماس خارجی 2 آلت تناسلی باردار نمیشود.

با تشکر

دکتر رستمزاده

vivo
2011-18-06, 23:28
بی نهایت سپاسگذارم آقای دکتر

ایشالا خدا به شما و خانوادتون سلامتی بده.

ممنون.

vivo
2011-19-06, 14:40
آقای دکتر یه سوال دیگه در این زمینه؟!
::

تو خیلی از سایت های دولتی دیگه خوندم که با مالیده شدن پیشاب حتی بر سطح آلت تناسلی هم امکان بارداری هست!!!
و پیشاب هم مانند منی توانایی بارداری رو داره !

این موضوع چه قدر صحت داره و چند درصد احتمال داره که اتفاق بیفته؟

amandagirl
2011-19-06, 14:43
پیشابی که قبلش انزال رخ داده چون بر سر راهش منی دفعه قبل رو پاک میکنه اسپرم داره . اما درحقیقت پیشاب دارای اسپرم نیس

vivo
2011-19-06, 15:24
ممنون

پس اگه بعد از انزال ادرار شده باشه و یا انزال قبلی با فاصله بوده باشه ، پیشاب هیچ اسپرمی تو خودش نداره.
درسته؟

یه سوال دیگه :
اگر پیشاب ، اسپرم داشته باشه، چه قدر احتمال بارداری هست حتی تو دوران تخمک گذاری؟(با توجه به سوال بالام؟!فقط به سطح آلت تناسلی مالیده شده باشه!)

amandagirl
2011-19-06, 15:30
با فاصله بودن انزال قبلی بستگه به فاصله زمانیش داره . من دقیق نمیدونم بهتره از دکتر بپرسید اما تا جایی که شنیدم چون مجرای انزال و ادرار یکیه اسپرمهارو میشوره . و اینکه بله پیشاب که وارد واژن بشه و دارای اسپرم باشه احتمال بارداری داره که اینم قطعی نیس . یعنی در مواردی دیده شده بارداری رخ داده

vivo
2011-19-06, 15:34
ممنون از راهنماییتون:P

چشم.منتظر جواب آقای دکتر هم میشم. :)

amandagirl
2011-19-06, 15:46
خواهش میکنم عزیزم . 1خصوصی میفرستم اگه میشه بخونید :P

vivo
2011-19-06, 23:10
آقای دکتر جواب ادامه ی سوالاتم رو همین جا میدید؟ یا باید یه پست جدید بذارم؟ :(

vivo
2011-19-06, 23:11
آقای دکتر جواب ادامه ی سوالاتم رو همین جا میدید؟ یا باید یه پست جدید بذارم؟ :(

dr_rostamzadeh
2011-19-06, 23:29
آقای دکتر یه سوال دیگه در این زمینه؟!
::

تو خیلی از سایت های دولتی دیگه خوندم که با مالیده شدن پیشاب حتی بر سطح آلت تناسلی هم امکان بارداری هست!!!
و پیشاب هم مانند منی توانایی بارداری رو داره !

این موضوع چه قدر صحت داره و چند درصد احتمال داره که اتفاق بیفته؟

با سلام

بهتره که نسبت به این قضیه هم حساس نباشی. بعیده ک کسی با پیشاب باردار بشه. خودت رو از شر این افکار وسواسی راحت کن و زندگیتو بکن.

با تشکر

دکتر رستمزاده

vivo
2011-20-06, 00:11
ممنون آقای دکتر از اینکه وقت میذارید و پاسخ سوالاتمون رو میدید
واقعا ممنونم. :) :P

nazanin000
2011-20-08, 19:03
سلام .آقای دکتر من قبلا پریود نامنظم داشتم که الان حدود 5.6 ماه میشه که با درمان دارویی پریودم منظم شده و دوره 29 -31 روزه داره.که الان 3ماه از قرص ویتاگنوس استفاده میکنم.اخرین بار شروع پریود من 27 تیر بود و 22 مرداد رابطه ای بدون تماس الت داشتم.فقط دستم با منی تماس داشت که همون موقع با دستمال پاک کردم و سطحی شستم.بعد از نیم ساعتم با مایع و اب گرم دستمو شستم .فقط بعدش ناخوداگاه قبل حموم دستمو خیلی سطحی به پایین التم کشیدم.اما بعدش واقعا مضطرب شدم..تا الان که 2روزه باید پریود میشدم اما..!چند روز پیشم فقط 1ساعت دردی پایین شکم داشتم..سینه هام تغییری تو رنگ و اندازه یا حساسیت نداشت اما مدام نفخ دارم و ادرارم کمی بیشتر شده..خیلی نگرانم دکتر..یعنی ممکنه اینطوری..؟؟:(