PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد حاملگی(فوری)

reza220
2010-11-11, 12:42
عرض سلام و تشکر به پاس زحمات شما بزرگواران
خانمی پس از آمیزش با نامزد خود البته بدون وارد شدن آلت مرد به واژن متوجه کمی منی در بالای واژن می شود،شروع قاعدگی دوم ماه بوده و آمیزش در روز 17 ازهمان ماه انجام شده یعنی تقریبا در پانزدهمین روز از قاعدگی و سیکل خانم 30 روزه می باشد،این خانم 24 ساعت بعد از آمیزش اقدام به مصرف قرص های اچ دی نموده اند و پس از 15 ساعت 2 قرص دیگر را مصرف کرده اما برای احتیاط 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر خورده اند،حال پس ار مصرف قرص های 5 و 6 احساس درد پریودی را می کنند.
ایا احتمال دارد که قاعدگی زودتر اتفاق بیفتد؟
احتمال حاملگی در این خانم وجود دارد؟

dr_rostamzadeh
2010-11-11, 23:32
با سلام خدمت شما دوست عزیز

ممنون از توضیحات کامل شما دوست عزیز

شانس حاملگی بسیار ضعیف و در حد صفر است. بله ایشان با توجه به مصرف داروی اچ دی میتواند شروع علایم پریودی خانم باشد.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

soheiljan
2010-16-11, 23:48
آقاي دكتر با سلام.2 سوال
يكي اينكه پيش آب قبل از آب اصلي به هيچ عنوان اسپرم ندارد؟
دوم اينكه تو رابطه جنسي اگر مثلا رو دست خانومي مقداري مني ريخته باشد و بعد از اينكه مني رو دست اين خانوم خشك شده باشد و بعد از چند ساعت اين خانوم دست خودش رو به آلت خودش بزنه يا بماله آيا احتمال بارداري هست؟

2nya
2010-17-11, 01:37
8O 8O 8O 8O 8O 8O

dr_rostamzadeh
2010-17-11, 01:41

جواب هر دو سوال شما منفی است و جای هیچ نگرانی نیست.

پیش آب اسپرم ندارد. مایع منی هم بعد از خشک شدن اسپرم ها نابود میشود و دیگر امکان بارداری وجود ندارد.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

soheiljan
2010-19-11, 14:53
آقاي دكتر با سلام و ممنون از جوابتون .دليل اينكه سمت چپ پوست دور كلاهك آلت من پر حجم تر از سمت راست شده چيه؟
آيا ميتونه دليلش اين باشه كه شريك جنسي من به بدنش كرم هاي پوستي ميزده باشه؟
شايدم از بچگي بوده من دقت نكردم؟!
در ضمن بعد از رابطه جنسي هنگامي كه مثلا آلت من با دست اين خانوم زياد برخورد ميكرد باد ميكرد يا بهتر بگم ورم ميكرد و بعد از چند ساعت به حالت آدي بر ميگشت .بعد كه از ايشون پرسيدم گفت به دستم كرم نرم كننده ميزنم

dr_rostamzadeh
2010-19-11, 15:24

نه کرم نمیتونه تاثیر زیادی رو آلت شما داشته باشه.

نگران نباشید و وسواس زیادی به خرج ندید.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

soheiljan
2010-19-11, 20:06
يك دنيا ممنون كه با دقت كافي به سوالات ما كاربرا جواب ميدين آقاي دكتر
آقاي دكتر طول آلت من بعد از تحريك كامل 16 سانتيمتر هست.از نظر اندازه بودن براي يك رابطه خوب جنسي به نظر شما كافيه يا كوچيك هست چطوريه؟
راستش هميشه من دوست دارم بهترين رابطه جنسي رو داشته باشم واسه همين اينقدر ترس با من همراهه

dr_rostamzadeh
2010-19-11, 22:42

کاملا طبیعی و نرمال هستی. اصلا در مورد این مساله دغدغه ذهنی نداشته باش. لازم نیست نگران باشی.

با تشکر

دکتر رستمزاده

soheiljan
2010-20-11, 14:33
با سلام دوباره
آقاي دكتر من اينقدر سوالات حاشيه اي پرسيدم كه ديگه اصل موضوعي كه مي خواستم باهاتون مطرح كنم رو فراموش كرده بودم!
جديدا وقت مني از بدن من خارج ميشه(ارضا ميشم) حس هميشگي ارضا شدن يك رابطه جذاب رو حس نميكنم آقاي دكتر.مثلا قبلا وقتي مني(آب اصليم) از بدنم خارج ميشد تا وقتي كه آخرين قطره مني از بدنم خارج ميشد من از همه وحودم لذت ميبردم.اما الان احساس ميكنم وقتي مني از بدنم خارح ميشه فقط يكي دو ثانيه اول واسم لذت بخش هست و بعدش انگار فقط مني داره مياد و هيچ حس خاصي بهم دست نميده.البته تا قبل از ارضا شدن مشكلي ندارو و لذت طبيعي ميبرم اما مشكل من فقط وقتي هست كه مني از بدنم خارج ميشه كه دلم ميخواد لذت بعد از سكس رو بچشم كه قبلا هم مي چشيدم اما الان فقط خيلي طبيعي مني از بدنم خارج ميشه و حس ارضا شدنم را شايد از دست دادم؟
همين موضوع اينقدر افسردم كرده كه حد نداره.اميدوارم فكرو خيال باشه و چيزيم نباشه.
آقاي دكتر لطفا كمكم كنيد بگين يا چيزي نيست يا اگه چيزي هست درمانش چيه.اميدوارم تونسته باشم مفهموم حرفمو بهتون رسونده باشم

dr_rostamzadeh
2010-20-11, 21:10
با سلام خدمت شما

شما چیزیتون نیست نگران نباشید. تعداد دفعات استمنا را کاهش بدهید مشکل حل خواهد شد.

با تشکر

دکتر رستمزاده

soheiljan
2010-29-11, 21:22
آقاي دكتر با سلام دوباره 2 سوال داشتم . اولين سوالم مربوط به سوال قبليم ميشه.فرض رو بر اين بگيريم كه تعداد دفعالت به قول شما استمنا رو كاهش داديم اما مشكل حل نشد!بعد تكليف چيه؟حالا چكار بايد كرد.چه قرصي يا دارويي يا غذاهايي بايد مصرف كنم تا بتونم لذت بعد از ارضا شدن رو كاملا حس كنم يا به قول شما اگر چيزيم نيست اونقدر لذتشو احساس كنم كه اين شك وسواس الكي رو فراموش كنم!؟
سوال دومم اينه آيا تماس از روي شلوار يا لباس زير امكان حاملگي وجود داره؟

amirmansor
2010-29-11, 22:41
سلام جناب دكتر ممنونم كه سوال قبلي منو پاسخ دادين اگه امكان داره اخرين سوالم رو پاسخ بدين من بهتون گفتم كه 5 ماه پيش نزديكي كردم و دخول نداشتم و در موقع ورود ارضا شدم الان يك ماهي هست كه گلوم يه كم سرفه ميكنم دكتر ميگه ويروسه و عفونت نداره يه كم هم سمت چپ گردنم به نظرم درد ميكنه و خارش گلوم خوب نميشه ميخواستم ببينم ايا من مبتلا به ايدز شدم تب و عوارض ديگه اي ندارم يعني ميشه مقاومت بدنم تو اين چند ماه اينقدر پايين اومده باشه كه بيماريم خوب نشه البته براي عفونت دندونم كبسول انتي بيوتيك زياد ميخورم خواهشا براي اخرين بار بهم جواب بدين مرسي

alireza_fa
2010-30-11, 02:16
سلام خدمت شما سوال من این بود که یک هفته به شروع زمان پریود نامزدم باهاش سکس داشتم ولی نامزدم باکرست و فقط آب من روی دهانی واژن ریخت بد هفته بعد 2 روز پریود ایشون عقب افتاد می خواستم بدونم احتمال حاملگی هست؟

dr_rostamzadeh
2010-30-11, 03:19
سلام خدمت شما سوال من این بود که یک هفته به شروع زمان پریود نامزدم باهاش سکس داشتم ولی نامزدم باکرست و فقط آب من روی دهانی واژن ریخت بد هفته بعد 2 روز پریود ایشون عقب افتاد می خواستم بدونم احتمال حاملگی هست؟

با سلام خدمت شما

اصلا نگران نباشید. بعید است حامله شده باشد. اصلا دختر باکره در حد صفر حاملگی اتفاق می افتد. نگران نباشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

dr_rostamzadeh
2010-30-11, 03:21
سلام جناب دكتر ممنونم كه سوال قبلي منو پاسخ دادين اگه امكان داره اخرين سوالم رو پاسخ بدين من بهتون گفتم كه 5 ماه پيش نزديكي كردم و دخول نداشتم و در موقع ورود ارضا شدم الان يك ماهي هست كه گلوم يه كم سرفه ميكنم دكتر ميگه ويروسه و عفونت نداره يه كم هم سمت چپ گردنم به نظرم درد ميكنه و خارش گلوم خوب نميشه ميخواستم ببينم ايا من مبتلا به ايدز شدم تب و عوارض ديگه اي ندارم يعني ميشه مقاومت بدنم تو اين چند ماه اينقدر پايين اومده باشه كه بيماريم خوب نشه البته براي عفونت دندونم كبسول انتي بيوتيك زياد ميخورم خواهشا براي اخرين بار بهم جواب بدين مرسي

با سلام خدمت شما

خیر پسر خوب. اصلا دیگه به ایدز فکر نکن. نگرانیتون کاملا بیمورده.

با تشکر

دکتر رستمزاده

alireza_fa
2010-30-11, 12:15
ممنون آقای دکتر که جواب من دادین می خواستم بگم ایشون الان بعد از 2 روز تاخیر پریود شدن دیگه با پریود شدن احتمال حامگی از بین میره حتی 1 درصد؟

dr_rostamzadeh
2010-01-12, 01:22
با سلام

بله حاملگی در حد صفر هست.

با تشکر

دکتر رستمزاده

soheiljan
2010-01-12, 15:37
آقاي دكتر جواب سوال من رو هم بدين

dr_rostamzadeh
2010-01-12, 16:43
آقاي دكتر با سلام دوباره 2 سوال داشتم . اولين سوالم مربوط به سوال قبليم ميشه.فرض رو بر اين بگيريم كه تعداد دفعالت به قول شما استمنا رو كاهش داديم اما مشكل حل نشد!بعد تكليف چيه؟حالا چكار بايد كرد.چه قرصي يا دارويي يا غذاهايي بايد مصرف كنم تا بتونم لذت بعد از ارضا شدن رو كاملا حس كنم يا به قول شما اگر چيزيم نيست اونقدر لذتشو احساس كنم كه اين شك وسواس الكي رو فراموش كنم!؟
سوال دومم اينه آيا تماس از روي شلوار يا لباس زير امكان حاملگي وجود داره؟

با سلام خدمت شما

سوال دوم:

خیر امکان بارداری از روی لباس وجود ندارد.

سوال اول:

برای گرفتن دستور دارویی و درمان به مطب مراجعه شود.

با تشکر

دکتر رستمزاده

soheiljan
2010-06-12, 22:28
سوال فوري!!!!!!!!!!
با سلام آقاي دكتر
اگر مردي با شلوار باشد و خانوم بدون لباس باشد و پس ار ارضا شدن مرد شلوار آغشته به مني باشد و به واژن زن ماليده شود آيا احتمال بارداري حتي درصدي وجود دارد؟ضمن اينكه خانوم باكره است
يعني خيسي شلوار لي مرد به واژن ماليده شود

dr_rostamzadeh
2010-08-12, 00:50
با سلام خدمت شما

شانس حاملگی صفر است. نگران نباشید.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

maryam_nm_1510
2010-19-12, 14:05
سلام
من يك رابطه داشتم :
من حدود يك هفته پيش با نامزدم رابطه داشتم آب مني ايشون لاي پام ريخت و من خيلي نگرانم
من روز بعد 2عدد قرص سيپروترون كامپاند رو خوردم و تا 5 روز هر 12 ساعت اين قرص رو خوردم و 5 روز از قطع كردن قرص ها مي گذره و هنوز پريود نشودم
من خيلي نگرانم راستي پريود هاي من نامرتبه
لطفا من رو راهنمايي كنيد .

parvin
2010-19-12, 14:39
باسلام .من يك ساله براي بارداري اقدام كردم ولي حامله نشدم .آزمايش اسپرم شوهرم خوبه .آزمايش هورموني وعكي رنگي رحم من هم خوب بوده ودگتر گفت تنبلي تخمدان دارم .قرصز لتروزل ومتفورمين داد فوليكولم 20 شد ولي حامله نشدم .اين ماه مي خوام لتروزل رو از 3تا7 عادت وكلوميفن رو از5تا9 عادت بخورم كه زود جواب بده .مصرف لتروزل وكلوميفن باهم تاثير داره كه زودترحامله بشم وآيا ضرري نداره؟ لطفا فوري جواب بدهيد مچكرم

parvin
2010-19-12, 14:48
سلام .آقاي دكتر تورا بخدا جوابم رو بدهيد منتظرم .فوري فوري

dr_rostamzadeh
2010-19-12, 23:29

خیلی موارد دیده ام این داروها تجویز می شوند. برای اینکه بهترین اثر درمانی بر روی شما اثر کند بهتر است به دستورات دارویی پزشک متخصص تان مو به مو عمل کنید و سرخود هیچ اقدامی را انجام ندهید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

nini
2010-20-12, 00:07
باسلام وتشكرفراوان .من همان كاربربانام پروين مي باشم .رمز عبور يادم رفت دوباره عضو شدم .پس مصرف لتروزل وكلوميفن همزمان دريك ماه ضرري ندارد؟فوري فوري

dr_rostamzadeh
2010-20-12, 01:07
با سلام خدمت شما

مشکلی ندارد. ضرری ندارد. به توصیه متخصص نازایی درمانتان را هرچه سریعتر شروع کنید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

nini
2010-20-12, 14:51
باتشكر ازشما وآرزوي موفقيت برايتان

0107
2010-23-12, 17:07
uj

soheiljan
2010-23-12, 19:34
سلام
آقاي دكتر اگر دختري آب مني را قورت بدهد امكان حاملگي وجود دارد؟
من فكر نميكنم اينطور باشه اما پاسخها اينقدر متعدد هست آدم به شك ميفته!
ميخواستم نظر شمارو بدونم

dr_rostamzadeh
2010-24-12, 00:27
با سلام خدمت شما

به هیچ وجه. این جزو جوک های روزگار است. باور نکنید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

0107
2010-24-12, 11:41
سلام
من در دوران عقد به سر میبرم
نزدیکی مشکوک داشتم ولیدخول نشده کمی اسپرم هم نزدیکواژن ریخته شده
۱۲ ساعت بعد یک قرص اووسیز خوردم و ۱۲ ساعت دیگه هم یکی دیگه خوردم
من پریودی نامنزمی دارم و این ماه هم پریود نشدم
احتمال بارداری چقدر هست
لطفا راهنماییم کنید

dr_rostamzadeh
2010-24-12, 14:20
با سلام خدمت شما

احتمال بارداری بالاست. بهتر است یک تست بتا هاش س ژ بدهید. در صورت منفی بودن نگران نباشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

0107
2010-27-12, 20:04
سلام دكتر
خسته نباشيد
من پريود نامنزمي دارم
در دوران عقد هستم و با شوهرم رابطه داشتم
البته دخول نداشتيم ولي مقداري اسپرم نزديك واژنم ريخت
بعد از اينكه شما گفتيد آزمايش بدم از بي بي چك معمولي استفاده كردم ولي به دليل اينكه قرص اووسيز خورده بودم چيزي نشون نداد
امروز بعد از 4 روز از بي بي چك مدل مدي اسمارت سوييس استفاده كردم و جواب منفي بود يعني فقط خط حرف c رنگي شد
آيا باز هم احتمال بارداري هست ؟
آيا نياز هست به پزشك مراجعه كنم ؟
براي پريود نامنظم چه راه كاري وجود دارد ؟
خواهشاْ سريع جوابم را بدبن
ممنون از لطف شما

dr_rostamzadeh
2010-27-12, 23:53
با سلام خدمت شما

تست فقط تست بتا هاش س ژ ارزشمند است.

بقیه تست ها منفی شان ارزشمند نیست و نباید دلخوش باشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

با کلیک بر روی تبلیغات از این وبسایت علمی و آموزشی حمایت نمایید.

0107
2010-28-12, 00:43
سلام ببخشيد دوباره سوال مي پرسم
من امشب پريود شدم و با منفي بودن تست ايا باز هم احتمال اين كه بارداري وجود داشته باشد هست ؟

0107
2010-28-12, 17:00
سلام ببخشيد دوباره سوال مي پرسم
من امشب پريود شدم و با منفي بودن تست ايا باز هم احتمال اين كه بارداري وجود داشته باشد هست ؟

0107
2010-28-12, 18:22
...........

dr_rostamzadeh
2010-28-12, 23:02
با سلام خدمت شما

خوب پریود شدید دیگه. الان مشکلتان چیه؟ وقتی پریود شدید یعنی باردار نیستید.

نگرانی دیگر موردی ندارد.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

ROZINA9839
2010-31-12, 18:19
سلام میخواستم بدونم جه جوری یه فرد حامله نمیشه من عروسی نکردم ینعی نزدیکی نکردم جه جوری بفهمم حامله میشم یل نه

ninigol
2010-31-12, 20:52
سلام من مدت 2 ماه كه با نامزدم نزديكي داشتم از آنجا كه درد و خونريزي نداشتم ميخواستم بدونم كه به بكارتم آسيب رسيده يا نه

soheiljan
2011-01-01, 00:53
با سلام
آقاي دكتر اگر بعد ار ارضا شدن مرد آب مني رو دست ريخته باشد چند ثانيه يا دقيقه بايد بگذرد تا اسپرمهاي مني نابود شود؟
براي عنوان مثال من دخول انجام نميدم اما ترسم از اينه كه يكوقت دست خانومي كه آغشته به مني من هسن به واژن زده بشه و بارداري به وجود بياد.لطفا در اين باره منو راهنمايي كنيد از رابطه جنسي با استرس خسته شدم.............

ROZINA9839
2011-01-01, 08:42
سلام میخواستم بگم من پریدیم منظم نیست ولی دکتر هم رفتم گفته بخاطز ظعیفیم میخواستم جه جوری یه زن نمیتونه بچه دار نشه ایا قبل از این که ادم ازدواج کنه میتونیم بفهمییم ایا راهیی هست بدونیم بچه دار میشییم یا ننه البته اگه هنوز ازدواج نکردم مرسی

zari
2011-01-01, 12:18
سلام دكتر
من در رابطه با پرده وسواس شديد پيدا كردم و تمام زندگيم به هم ريخته
من قبلا با فشار اب به خودم ميگرفتم اما از اين بابت كه اب داخل نميرفت مطمئنم يكبار حدود 2ساعت بعداز اين كار يك لكه قهوه اي ديدم اما هيچ گونه دردي نداشتم ايا اون لكه خون بوده؟و مربوط به پرده بوده؟از سايتاي ديگه پرسيدم گفتن احتمال پارگي نيست اختمال اينكه اسيب جزئي ديده باشه و در اثر اون اسيب پاره شده باشه هست؟
من از طرز برخورد همسر ايندم ميترسم هنوز نميدونم تعصبش تا چه اندازست به نظر شما احتمال داره بعد از اينكه متوجه بشه خداي نكرده پرده اسيب ديده اما در اثر نزديكي نبوده تركم كنه؟ببخشيد سوالم طولاني بود چون خيلي نگرانم و راحي جزشما ندارم لطفا كمكم كنين من شديده به ازدواج نياز دارم ممنون :? :? :?

soheiljan
2011-01-01, 15:13
در ادامه سوالم راستش آقاي دكتر چند باري كه خانوم دستشو به واژن زد از اون شك دارم كه نكنه يكوقتي مني من رو دستش بوده باشه مثلا آغشته بوده باشه.

soheiljan
2011-01-01, 23:14
آقاي دكتر من روزي بيشتر از 10 بار به سايت مراجعه ميكنم واسه دريافت سوالم.
لطفا جواب سوال منو هرچه سريع تر بدين چون نگرانم

dr_rostamzadeh
2011-03-01, 00:15
با سلام خدمت شما

خیلی وقته جواب شما رو دادم و گفتم که نگران نباشید. حاملگی همسر شما بعید است.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

با کلیک بر روی تبلیغات سایت از این وبسایت علمی آموزشی حمایت کنید.

ROZINA9839
2011-06-01, 09:51
سلام میخواستم بگم من پریدیم منظم نیست ولی دکتر هم رفتم گفته بخاطز ظعیفیم میخواستم جه جوری یه زن نمیتونه بچه دار نشه ایا قبل از این که ادم ازدواج کنه میتونیم بفهمییم ایا راهیی هست بدونیم بچه دار میشییم یا ننه البته اگه هنوز ازدواج نکردم مرسی من اینو بترها پرسیدم ولی جواب شما ندادین لطفا جواب بدین

0107
2011-29-01, 16:32
با سلام وخسته نباشيد خدمت شما
ممنون از پاسخ گويي به سوالات قبلم

ماه پيش با استرس زياد وترس بارداري پريود شدم ولي بعد از 18 روز از پريوديم باز 2 روز لك ديدم و يك هفته بعد باز با نامزدم يه رابطه بدون دخول داشتم كه متاسفانه كاندوم پاره شد و مقداري از اسپرم ريخت رو بدنم من 12 ساعت بعد 4 تا قرص ال دي براي اولين بار خوردم و 12 ساعت بعد 4 تا ديگه :?
با خوردن قرص ها حالت تهوع گرفتم و شبش همش ااستفراغ و حالت تهوع داشتم طوري كه اصلا نتونستم بخوابم
از اون روز تا حالا معده ام با خردن هرچيزي احساس سنگيني ميكنه و يكم حالم بد ميشه
من پريوديم نامنزم ولي اين ماه هم 3 روز از پريوديم ميگذره....
1ـ آيا احتمال بارداري هست؟
2ـ دليل نامنظمي پريودي من چيست؟
3ـ دليل دو روز لك بيني ؟
4ـآيا با خوردن قرص زمان پريودي عقب مي افته ؟

ممنون از اين كه به سوالات كاربران جواب ميدهيد
با تشكر

dr_rostamzadeh
2011-30-01, 00:43
با سلام خدمت شما

با مصرف داروها طبیعی است پریودتان نامنظم باشد. شانس بارداریتان در حد صفر است و نگران نباشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

pri
2011-30-01, 19:39
سلام جناب دکتر
خسته نباشید

خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم و میتونم درباره مشکلم ازتون راهنمایی بخوام

این ماه خیلی غمگین تر از ماه پیش بودم وفکر و غصه و آینده و .... با این حال و با مصرف به ندرت قرص جلوگیری همیشه پریودم منظم و 28 روز بود.البته جلو انداختم ولی عقب نه.ولی این ماه با امروز 3 روز میشه که پریودم عقب افتاده!!با اینکه حالتهاش رو دارم ولی هنوز نشدم! لازمه بگم اواسط دوره ام به خاطر دخولی که داشتم واژنم زخم کوچکی برداشت و چند روز خون کم و خونابه میامد ولی بعد تمام شد و دیگه مشکلی در حین رابطه نداشتم.روز 28 هم دخول و انزال داشتم که به خاطر دوره پریودم به همسرم اجازه دادم غافل از اینکه تا امروز ( روز 31 دوره)هنوز پریود نشدم!!!همسرم میگه بهخاطر اعصاب و غصه ها و .. اینهاس!

جناب دکتر با اینکه حالتهای کمردرد و ... دارم امکان حاملگی ناخواسته هست؟؟

ترشح سفید-زرد رنگ زیاد،بو دار،سوزش مهبل هم دارم !( قبلا عفونت خیلی کمی پیدا کرده بودم که با مصرف دارو بهبود پیدا کرده بودم انگار مجدد عفونت پیدا شده!)

ممنون میشم در صورت امکان هرچه سریعتر جواب بدید چون بسیار افسرده شدم.

با احترام

dr_rostamzadeh
2011-31-01, 00:55
با سلام خدمت شما

به هیچ وجه شانس حاملگی وجود نداره. اصلا جای نگرانی نیست. هم مساله عفونت و هم مسایل روحی روانی باعث شده دچار تاخیر شوید. این علایم جسمی نشاندهنده این است که به زودی خواهید شد. ویتامین سی فراوان و مسکن های مفنامیک اسید مصرف کنید آب زیاد بنوشید بزودی پریود خواهید شد.

با تشکر

دکتر رستمزاده

pri
2011-31-01, 11:03
سلام و عرض ادب

جناب دکتر درست فرمودید امروز پریود شدم و الان وقتی اومدم جواب شما رو خوندم گریه ام گرفت...

خیلی خیلی ممنونم . ان شاالله همیشه موفق باشید و ما هم همیشه بتونیم از دانش شما کمک بگیریم.

جسارتا یه سوالی داشتم " ویتامین سی فراوان و مسکن های مفنامیک اسید مصرف کنید آب زیاد بنوشید " به دلیل تاخیر در پریود فرمودید یا به علت ضعف بدنی و یا موردی دیگه؟

بازم ممنونم.خدا خیرتون بده

sim
2011-31-01, 17:09
سلام دكتر:
من 1 سوال داشتم: من نزديك به 1 ماه بيشتر سكس داشتم و روز بعدش پريود شدم در روزي كه بايد ميشدم..ولي اين ماه 14 روزه كه پريودم عقب افتاده!!! ميشه بگيد چكار كنم؟؟آيا احتمال حاملگي وود داراد با اينكه من ماه قبل پريود شدم؟؟!!!!

dr_rostamzadeh
2011-31-01, 23:37
با سلام خدمت شما

یک تست بتا هاش س ژ بدهید. اگر منفی بود اونوقت باید به فکر راه حل باشید. اگر متاسفانه مثبت بود شما حامله هستید و دیگر نمی توان اقدام خاصی انجام داد.

نتیجه تست را به اطلاع من برسانید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

sim
2011-01-02, 12:49
سلام دكتر:
ببخشيد ميشه بگيد به جز تست بتا هاش س ژ چه تست مي تونم بدم كه خودم متوجه جوابش زودتر بشم و 100٪ هم جوابش درست باشد؟؟
دكتر يك سوال: من چون دفعه اولم بود كه سكس داشتم سكس مقعدي داشتم كه البته( از ناحيه جلو نتونستيم كاري كنيم چون امكان دخول نداشت)
دكتر ما از وسايل يشگيري استفاده كرديم و من روزه بعد پريود شدنم و 5 روز هم طول كشيد چطور امكان داره كه من حامله باشم!!!!!

dr_rostamzadeh
2011-02-02, 01:35
با سلام

پس لطف کنید دقیق شرح حالتون رو بگید. با وجودی که بعد از سکس 1 بار پریود شده اید. شانس بارداریتان در حد صفر است و اصلا نیازی به تست هم نیست.

با تشکر

دکتر رستمزاده

sim
2011-02-02, 03:20
سلام دكتر:
مرسي از اينكه وقت مي ذاريد و جواب مي دهيد. دكتر من با نوار تست حاملگي تست كردم جواب منفي شد..
ميشه بهم بگيد مشكل چيه كه من پريود نمي شم؟؟
يك سوال هم درمورد دوستم داشتم:
دوستم سكس تا حالا نداشته ولي در حد يك رابطه معمولي كه به ناحيه پايين نكشيده..ولي يك دفعه ترشح زيادي ازش خارج شده بعد از 20 دقيقه به همراه خون آبه..چه دليلي مي تواند داشته باشد؟؟
مرسي واقعا از راهنماييهاتون..

dr_rostamzadeh
2011-02-02, 15:55
با سلام خدمت شما

مشکل که میتونه خیلی چیزا باشه باید حسابی بررسی هومورنی بشید و یه شرح حال کامل از شما داشته باشیم تا علت پیدا شه.

از ارث غذای خوراکی هورمونهای بدن اختلالات جسمی وضعیت روحی روان و ... همه میتونن تاثیر گذار باشن.

در مورد دوستتون هم اجازه بدید خودشون بیان عضو شن. بپرسن تا بهتر راهنمایی کنیم.

با تشکر

دکتر مجتبی رستمزاده

sim
2011-02-02, 19:59
دكتر منظورتون از شرح كامل چيه؟؟ چي بايد بگم؟؟
در مورد دوستم هم ايشون امكان دسترسي به اينترنت ندارند ميشه جوابه سوالشو بدين؟؟
مرسي

shayan70
2011-29-07, 15:00
سلام
ببخشید یه موضوعی منو خیلی نگران کرده
من نامزدم رو شب در آغوش گرفته بودم و صبح متوجه شدم که در خواب محتلم شدم و لباس زیر و شلوارم مرطوب بود آیا ممکنه که از شلوار و لباس زیر نامزدم عبور کرده باشه و ایشون حامله باشن؟(ایشون در روز 16 پریود هستن)
کلا آیا منی میتونه از لباس عبور کنه؟

چه مدت زنده میمونه...
نگرانم راهنماییم کنید :(

saye
2011-29-07, 18:45
سلام
ببخشید یه موضوعی منو خیلی نگران کرده
من نامزدم رو شب در آغوش گرفته بودم و صبح متوجه شدم که در خواب محتلم شدم و لباس زیر و شلوارم مرطوب بود آیا ممکنه که از شلوار و لباس زیر نامزدم عبور کرده باشه و ایشون حامله باشن؟(ایشون در روز 20 پریود هستن)
کلا آیا منی میتونه از لباس عبور کنه؟

چه مدت زنده میمونه...
نگرانم راهنماییم کنید :(
با سلام
به هيچ عنوان امكان بارداري وجود نداره!
در پناه حق

shayan70
2011-29-07, 20:32
ببخشید اشتباه نوشتم در روز 16 پریود هستن(البته پریودشون 33-34 روزه ایناس)
بازم غیرممکنه؟
دلیلتون رو هم میشه بگید؟

lonelygirl
2011-29-07, 23:21
سلام، من با همسرم رابطه مقعدی داشتم و همسرم داخل مقعد ارضا شدن، من بلافاصله بعد از رابطه بدنمو کاملا شستم و هر وقت احساس کردم منی همسرم داره خارج میشه رفتم و توی دستشویی خالیش کردم. تقریبا مطمئنم چیزی وارد واژنم نشده...اما الان حدود 1 هفته از زمان پریودم میگذره و هنوز پریود نشدم، با توجه به اینکه همه علائم پریود رو داشتم (مثل جوش و درد) می خوام بدونم احتمال حاملگی وجود داره ؟
لازم به ذکره که من هیچ وقت پریود منظمی ندارم و شده حتی 1ماه اصلا پریود نشم.
البته چیز دیگه ای که هست اینه که من اون زمانی که باید پریود میشدم به مدت 1روز لک دیدم، آیا اون پریودم حساب میشه؟

armin_yaghoot
2011-30-07, 09:52
سلام
خسته نباشيد
نامزد من سالي 2..3بار پريود ميشه و هر بار 2هفته طول ميكشد به نظر شما ما نميتونيم بچه دار بشيم؟چند ٪؟
خواهشن كامل توضيح بديد چون نميتونم ببرمش پيش متخصص يا پزشك

armin_yaghoot
2011-30-07, 10:04
سلام
خسته نباشيد
نامزد من سالي 2..3بار پريود ميشه و هر بار 2هفته طول ميكشد به نظر شما ما نميتونيم بچه دار بشيم؟چند ٪؟
خواهشن كامل توضيح بديد چون نميتونم ببرمش پيش متخصص يا پزشك

lonelygirl
2011-30-07, 16:14
آقای دکتر آیا امکانش هست من سریع تر جوابمو بگیرم؟

nashenas
2011-31-07, 15:42
با سلام
من دوره قاعدگی نامنظمی دارم. الان 4 هفته از اولین روز آخرین قاعدگی من می گذرد. 40 ساعت قبل رابطه ی پر خطری با همسرم داشته ام. آیا امکان حاملگی در من وجود دارد ؟ آیا لزومی دارد که قرص hd مصرف کنم ؟
لازم به توضیح است که مثل ماه های قبل که قبل از شروع قاعدگی دچار سفتی و دردناکی سینه ها می شوم این حالت را دارم

با تشکر

parvin3098
2011-01-08, 09:32
سلام
من 35 سالمه تقريبا 5/1 سال ازدواج كردم آخراي سال اول ازدواجم (فروردين 90)يه سقط داشتم 50 روزه .من پريودام مرتبه 30روزه و تخمك گذاريم هم روز 14 تا 15 و همه علايم اون هم واضحه من و شوهرم تو مراحل تخمك گذاري سعي كرديم يك يا دو بار با هم باشيم ولي متاسفانه من هنوز حامله نشدم به جز همون يه بار كه سقط شد (4 ماه پيش ) به نظر شما راهي وجود داره كه من سريعتر حامله شم به خاطر سنم نگرانم و آيا ممكنه شوهر من ايرادي داشته باشه ؟ نظر شما چيه؟ :? لطفا به ايميلم جواب بفرستيد ممنون

devilian
2011-16-08, 21:55
باعرض سلام دكتريه سوال داشنم من روزه 11پريودم بانامزدم نزديكي داشتم يعني 5روز پيش دخول انجام نشد آب مني رو مقعدم ريخته شد وشكم دارم كه آب مني رو واژنم هم ريخته شد يانه احتمال داره حامله بشم؟ درضمن باكره هم هستم. ممنون ميشم اگخ زود جوابموبدين.

Live
2011-16-08, 22:50
در مورد احتمال بارداری، باکره بودن یا نبودن اهمیت نداره. باتوجه به نوع رابطه شما چون 5 روز از نزدیکی گذشته، استفاده از روش اورژانسی دیر شده. ولی به احتمال زیاد شما باردار نیستید.
قطعی ترین آزمون برای تشخیص بارداری اندازه گیری میزان بتا اچ سی جی (Beta hCG) خون است.

nazanin000
2011-21-08, 20:19
سلام .آقای دکتر خواهش میکنم تو این تاپیک جوابمو بدید:(من قبلا پریود نامنظم داشتم که الان حدود 5.6 ماه میشه که با درمان دارویی پریودم منظم شده و دوره 29 -31 روزه داره.که الان 3ماه از قرص ویتاگنوس استفاده میکنم.اخرین بار شروع پریود من 27 تیر بود و 22 مرداد رابطه ای بدون تماس الت داشتم.فقط دستم با منی تماس داشت که همون موقع با دستمال پاک کردم و سطحی شستم.بعد از نیم ساعتم با مایع و اب گرم دستمو شستم .فقط بعدش ناخوداگاه قبل حموم دستمو خیلی سطحی به پایین التم کشیدم.اما بعدش واقعا مضطرب شدم..تا الان که 3روزه باید پریود میشدم اما..!چند روز پیشم فقط 1ساعت دردی پایین شکم داشتم..سینه هام تغییری تو رنگ و اندازه یا حساسیت نداشت اما مدام نفخ دارم و ادرارم کمی بیشتر شده..خیلی نگرانم دکتر..یعنی ممکنه اینطوری..؟؟

sinimini
2011-21-08, 20:27
سلام خواهر عزیز نگران نباش بخدا داری میترسونی خودتو باید منی وارد واژن بشه اونم نه منی پاک شده اولین قطراتی که باجهش بیرون میاد، اصلا جهش قطرات اول بخاطرهمونه که به رحم برسه و اونجا با تخمک ها عمل لقاح انجام بشه نگران نباش

dr_rostamzadeh
2011-21-08, 22:19
سلام .آقای دکتر خواهش میکنم تو این تاپیک جوابمو بدید:(من قبلا پریود نامنظم داشتم که الان حدود 5.6 ماه میشه که با درمان دارویی پریودم منظم شده و دوره 29 -31 روزه داره.که الان 3ماه از قرص ویتاگنوس استفاده میکنم.اخرین بار شروع پریود من 27 تیر بود و 22 مرداد رابطه ای بدون تماس الت داشتم.فقط دستم با منی تماس داشت که همون موقع با دستمال پاک کردم و سطحی شستم.بعد از نیم ساعتم با مایع و اب گرم دستمو شستم .فقط بعدش ناخوداگاه قبل حموم دستمو خیلی سطحی به پایین التم کشیدم.اما بعدش واقعا مضطرب شدم..تا الان که 3روزه باید پریود میشدم اما..!چند روز پیشم فقط 1ساعت دردی پایین شکم داشتم..سینه هام تغییری تو رنگ و اندازه یا حساسیت نداشت اما مدام نفخ دارم و ادرارم کمی بیشتر شده..خیلی نگرانم دکتر..یعنی ممکنه اینطوری..؟؟

dr_rostamzadeh
2011-21-08, 22:21

با سلام خدمت شما

اصلا اسپرم ها در بیرون از محیط واژن شانس زنده موندن ندارند و شانس بارداری شما در حد صفر می باشد.

نگرانی شما کاملا بیمورد است و پریود شما به دلایل دیگر تاخیر داشته است.

با تشکر

دکتر رستمزاده

baharman
2011-22-08, 19:56
salam omidvaram khub bahsid , man mikhastam soal konam vaghti be be khodam feshar miyavaram az ghesmate antehaye vajanam yek zabonake kochank biron miyad ke range ghermez dareh va kheili negaranam kardeh , man ezdevaj kardam , khahesh mikonam begid in mozoe tabiei hast ya kheir ? mmnon

dr_rostamzadeh
2011-23-08, 05:26
با سلام

این موضوع کاملا طبیعی هست و اون چیز قرمز دهانه رحم شماست و غیرطبیعی نیست. نگران نباشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

nazanin000
2011-23-08, 10:53

با سلام خدمت شما

اصلا اسپرم ها در بیرون از محیط واژن شانس زنده موندن ندارند و شانس بارداری شما در حد صفر می باشد.

نگرانی شما کاملا بیمورد است و پریود شما به دلایل دیگر تاخیر داشته است.

با تشکر

دکتر رستمزاده

ازتون ممنونم..راستش قبول دارم حساسم به این موضوع.. اما الان 6روز میگذره و از پریود اثری نیست:(..فقط کمی ترشحات دارم..راستش راجب علائم حاملگی که در سایتها می بینم بیشتر مضطربم کرده...من چقدر دیگه میتونم برای پریو صبر کنم ؟(اگه به خاطر اضطراب باشه؟)متاسفانه فعلا امکان رفتن پیش پزشک یا ازماشو ندارم..اونقدر نگرانم از اینکه اگه اتفاقی بیافته چی کار باید بکنم؟؟؟:(

nazanin000
2011-24-08, 20:34
آقای دکتر اگه خواهش کنم میشه توضیح بدین آزمایش بتا سی جی از کی معتبره..من امروز با درد شدیدی به بیمارستان رفتم و تشخیص دادن که کیستهایی وجود داشته که الان پاره شدن و مایع درون رحمی حاصل از اونها باعث این درد بوده..البته همون جا ازم آزمایش بتا هم گرفتن که منفی بود..خودمم تو خونه تست انجام دادم و منفی شد اما تو سایتا میخونم که میگن همیشه یا تو بعضی تاریخا نمیشه به این آزمایشا اعتماد کرد...حالا به نظرتون با توجه به اینکه رابطه من حدود 22 مرداد بوده آزمایش خونم امروز 2 شهریور قطعا رد میکنه احتمال حاملگی رو؟؟؟

nazgol
2011-24-08, 22:19
سلام اين ماه پريود شدي ؟چندم؟

dr_rostamzadeh
2011-25-08, 00:22
آقای دکتر اگه خواهش کنم میشه توضیح بدین آزمایش بتا سی جی از کی معتبره..من امروز با درد شدیدی به بیمارستان رفتم و تشخیص دادن که کیستهایی وجود داشته که الان پاره شدن و مایع درون رحمی حاصل از اونها باعث این درد بوده..البته همون جا ازم آزمایش بتا هم گرفتن که منفی بود..خودمم تو خونه تست انجام دادم و منفی شد اما تو سایتا میخونم که میگن همیشه یا تو بعضی تاریخا نمیشه به این آزمایشا اعتماد کرد...حالا به نظرتون با توجه به اینکه رابطه من حدود 22 مرداد بوده آزمایش خونم امروز 2 شهریور قطعا رد میکنه احتمال حاملگی رو؟؟؟

با سلام خدمت شما

حاملگی 100% منتفی هست و بتا هاش س ژ پس از هفته اول تیترش بالا میره. تاخیر پریودتان بخاطر همین کیست ها بوده که با ادامه درمان بهبود خواهید یافت.

با تشکر

دکتر رستمزاده

nazanin000
2011-25-08, 00:38
ازتون واقعا ممنونم آقای دکتر...

nazanin000
2011-28-08, 19:40
سلام..بازم من..آقاي دكتر من هنوز 10 روزه كه پريود نشدم..البته خوشبختانه با 2 تا تست بي بي چك منفي در روزهاي 8 و 14 بعد از رابطه و ازمايش خون بتا سي منفي در روز 11 بعد رابطه و نظر شما از بابت حاملگي ديگه نگران نيستم..اما الان گويا تخمدان راستم نرماله..اما چپم هم بزرگتراز نرماله هم كيستي تقريبا 20*30 م.م با (ring of fire؟؟؟)در تخمدان چپم دارم...ميخواستم بدونم ايا اينها نوع خاصي هستن؟ قابل درمان هستن؟ايا بد خيم هم ميشن؟؟؟من قراره برم پيش متخصص زنان اما مي خوام اگه ممكنه الان راجبش بدونم...

maryamrahmati
2011-28-08, 23:50
با سلام.من و همسرم در دوران عقد هستیم و رابطه ی جنسی کامل یعنی از طریق دخول نداریم.همسرم در آخرین هم آغوشی ما با مالیدن خود روی من در حالی که من لباس داشتم و دو دوران پریود هم به سر می بردم ارضا شد و مایع منی آن روی قسمتی از باسن من ریخت.در ضمن من به دلیل داشتن کیست تخمدان قرص ال دی مصرف می کنم.اما متاسفاته دو شب بعد از آن اتفاق فراموش کردم که قرص مصرف کنم.حالا به شدت از حاملگی می ترسم.آیا احتمال حاملگی وجد دارد؟

dr_rostamzadeh
2011-28-08, 23:58
با سلام.من و همسرم در دوران عقد هستیم و رابطه ی جنسی کامل یعنی از طریق دخول نداریم.همسرم در آخرین هم آغوشی ما با مالیدن خود روی من در حالی که من لباس داشتم و دو دوران پریود هم به سر می بردم ارضا شد و مایع منی آن روی قسمتی از باسن من ریخت.در ضمن من به دلیل داشتن کیست تخمدان قرص ال دی مصرف می کنم.اما متاسفاته دو شب بعد از آن اتفاق فراموش کردم که قرص مصرف کنم.حالا به شدت از حاملگی می ترسم.آیا احتمال حاملگی وجد دارد؟

با سلام

شانس بارداری شما منفی 1000 هست. اصلا نگران نباشید. زندگیتون رو بکنید و از دوران عقدتان لذت ببرید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

dr_rostamzadeh
2011-28-08, 23:59

با سلام

تاخیر پریود شما مربوط به همان کیست هست. باید داروهای هورمونی تحت نظر دکتر زنان مصرف کنید و اصلا نگران نباشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

ayan
2011-01-09, 01:51
با عرض سلام و خسته نباشبد به آقاي دكتر رستم زاده
من حدود 3 هفته پيش با نامزدم رابطه جنسي داشتم(البته به روش منقطع). 2 روز بعد از از دست دادن پرده بكارتم به مدت 5 روز پريود با خونريزي معمولي(خون رقيق و روشن همراه با لخته) شدم. درد پريود هم فقط در روز دوم بود. بلافاصله بعد از تمام شدن زمان پريودم يعني حدود 8 روز پيش دوباره به روش منقطع با نامزدم رابطه برقرار كردم.
اما چند روزي هست كه احساس تهوع و درد در ناحيه شكم و نفخ حس مي كنم. و به بو هم حساس شدم..
تا امروز چندين بار از تست هاي حاملگي استفاده كردم ولي جواب منفي بود.
آيا امكان داره حامله باشم؟

fatemi__555
2011-02-09, 11:35
من متاسفانه سکس کردم وقتی داشتم ارضاء میشدم منی رو با دستمال پاک کردم اما وقتی آلتم رو از واژن درآوردم دیدم مایعی بعد از منی از من وقت و بی وقت خارج میشه
من نگران هستم میخواستم بدونم آیا این آبی که از من خارج شد باعث حاملگی طرف مقابل میشه یا نه

manoto
2011-02-09, 14:19
من متاسفانه سکس کردم وقتی داشتم ارضاء میشدم منی رو با دستمال پاک کردم اما وقتی آلتم رو از واژن درآوردم دیدم مایعی بعد از منی از من وقت و بی وقت خارج میشه
من نگران هستم میخواستم بدونم آیا این آبی که از من خارج شد باعث حاملگی طرف مقابل میشه یا نه
احتمال داره.حالا نظر آقا دكتر چي باشه .

12345
2011-23-09, 13:16
سلام اقاي دكتر من 4 روز بعد از تمام شدن پريود نامزادم باهاش سكس داشتم بدون دخول به نظرم مقداري مني روي واژونش ريخته شد باكرم هست چون مشكوك بودم 3ساعت بعد از رابطه دو تا قرص لوونورژسترل هم مصرف كرد نا گفته نماند خودم هم 12 ساعت قبل سكس ارضا شده بودم ايا احتمال حاملگي هست اقاي دكتر خواهشا هر چه زود تر جوابمو بديد با تشكر شاهين

dr_rostamzadeh
2011-23-09, 23:07
سلام اقاي دكتر من 4 روز بعد از تمام شدن پريود نامزادم باهاش سكس داشتم بدون دخول به نظرم مقداري مني روي واژونش ريخته شد باكرم هست چون مشكوك بودم 3ساعت بعد از رابطه دو تا قرص لوونورژسترل هم مصرف كرد نا گفته نماند خودم هم 12 ساعت قبل سكس ارضا شده بودم ايا احتمال حاملگي هست اقاي دكتر خواهشا هر چه زود تر جوابمو بديد با تشكر شاهين

با سلام خدمت شما

تا 5 روز بعد از اتمام پریود بسیار بعید است که تخمک وجود داشته و زن باردار شود. بالای 99% شانس بارداری وجود ندارد و لازم نیست نگران باشید. برای آن 1 درصد هم 10 روز بعد یک تست بتا هاش س ژ بدهید. از نگرانی خارج خواهید شد.

با تشکر

دکتر رستمزاده

hadi357
2011-28-10, 20:25
در هر یک از حالت های 1 تا 8 زیر احتمال بارداری چقدره؟
1- احتمال بارداری بدون دخول و بدون انزال ولی به صورتی که آلت ها به هم مالیده شوند (یعنی لحظه انزال آلت ها روی هم نباشد مثلا لحظه انزال آلت مرد روی ران زن باشد) که در این صورت احتمال وجود پیشاب نیز هست و احتمالا که پیشاب با سطح خارجی آلت زن تماس پیدا کند. آیا آنقدر هست که نیاز به جلوگیری باشد؟ آیا خود لب های واژن مانع ورود پیشاب به واژن نمیشود؟ (اگر دخول انجام نشود)

2- اگر دست مرد به روی شورت خودش مالیده شود و احساس نمناکی بکند البته نمناکی که بوسیله پیشاب در شورت او ایجاد شده بعد با همین دستش آلت زن را لمس کند و بمالد.
3- اگر در حالت 2 دست خود را وارد واژن کند چطور؟
4- وقتی هر دوی زن و مرد شورت پوشیده باشند و آلت ها روی هم قرار گیرد و انزال اتفاق بیفتد در حالیکه مرد آلت خود را روی آلت زن فشار می دهد. البته در سایت خواندم که اگر هر دو لباس زیر داشته باشند احتمال حاملگی نیست ولی میخوام مطمئن بشم که هیچ احتمالی وجود نداره.
5- در شرایط حالت 4 میدانیم که موقع انزال منی شورت هم نمناک یا خیس میشود و اگر شرایط پیشنوازی خوبی روی زن انجام شود واژن هم یه سری ترشحات (که برای آسان تر شدن دخول هست ) میکند که این ترشحات میتواند به قدری باشد که شورت زن هم نمناک یا خیس شود حالا که شورت دو طرف خیس هست و روی هم قرار میگیرد احتمال بارداری چقدر است؟
6- اگر زن و مرد با شورت خیس (که اصلا با آب خیس شده مثل لباسی که شستین ولی خیسه) یا نمناک (مثلا از بیرون آمدند و باران لباس ها را خیس کرده) باشند و آلت ها را تا موقع بعد از انزال روی هم فشار دهند چطور؟ آیا اسپرم میتواند با رطوبت یا خیسی لباس زیر خود را به واژن و تخمک برساند؟
7- آیا بعد از رابطه جنسی که زن و مرد مواظب بودند رفتار پر خطری نکنند باید زن از لباس های مرد و لباس خودش که احتمالا به منی آلوده هست اجتناب کند؟ مثلا لباس زن آلوده به منی است موقع درآوردن لباس به واژن مالیده شود.
8- اگر منی روی شکم زن (یا هر جای دیگر بدن زن) ریخته شود آیا موقع استحمام احتمال اینکه اسپرم ها همراه آب به طرف واژن بروند و حاملگی اتفاق بیفتد هست؟
9- برای مطمئن شدن از عدم بارداری اینطوری که من فهمیدم مهمترین نشانه خون قاعدگی هست حالا با فرض اینکه بارداری ناخواسته ای اتفاق افتاده و پریود عقب افتاده تا چه مدت بعد از رابطه جنسی که منجر به این بارداری شده فرصت هست که جلوگیری از بارداری شود که البته معنای سقط ندهد.

sayeh_a1990
2011-28-10, 20:46
تو حالتهاي 1و2و3و4و7و8احتمال حاملگي اصلا وجود نداره! تو حالتهاي 5و6 هم احتمال بارداري خيليييي خيلييي پايينه!چرا انقدر وسواس به خرج ميديد؟ اگه بارداري عقب بيوفته ميتونيد ازمايش بديد كه بارداري اتفاق افتاده يا نه

hadi357
2011-29-10, 01:23
تو حالتهاي 1و2و3و4و7و8احتمال حاملگي اصلا وجود نداره! تو حالتهاي 5و6 هم احتمال بارداري خيليييي خيلييي پايينه!چرا انقدر وسواس به خرج ميديد؟ اگه بارداري عقب بيوفته ميتونيد ازمايش بديد كه بارداري اتفاق افتاده يا نه

برای اینکه فعلا اصلا نمیخوام بارداری اتفاق بیفته و اهل سقط هم نیستیم منظورتان از "اگه بارداري عقب بيوفته ميتونيد ازمايش بديد كه بارداري اتفاق افتاده يا نه" چیه وقتی جواب آزمایش بیاد که مثبت بشه چیکار میشه کرد؟

hadi357
2011-29-10, 01:31
در هر یک از حالت های 1 تا 8 زیر احتمال بارداری چقدره؟
1- احتمال بارداری بدون دخول و بدون انزال ولی به صورتی که آلت ها به هم مالیده شوند (یعنی لحظه انزال آلت ها روی هم نباشد مثلا لحظه انزال آلت مرد روی ران زن باشد) که در این صورت احتمال وجود پیشاب نیز هست و احتمالا که پیشاب با سطح خارجی آلت زن تماس پیدا کند. آیا آنقدر هست که نیاز به جلوگیری باشد؟ آیا خود لب های واژن مانع ورود پیشاب به واژن نمیشود؟ (اگر دخول انجام نشود)

2- اگر دست مرد به روی شورت خودش مالیده شود و احساس نمناکی بکند البته نمناکی که بوسیله پیشاب در شورت او ایجاد شده بعد با همین دستش آلت زن را لمس کند و بمالد.
3- اگر در حالت 2 دست خود را وارد واژن کند چطور؟
4- وقتی هر دوی زن و مرد شورت پوشیده باشند و آلت ها روی هم قرار گیرد و انزال اتفاق بیفتد در حالیکه مرد آلت خود را روی آلت زن فشار می دهد. البته در سایت خواندم که اگر هر دو لباس زیر داشته باشند احتمال حاملگی نیست ولی میخوام مطمئن بشم که هیچ احتمالی وجود نداره.
5- در شرایط حالت 4 میدانیم که موقع انزال منی شورت هم نمناک یا خیس میشود و اگر شرایط پیشنوازی خوبی روی زن انجام شود واژن هم یه سری ترشحات (که برای آسان تر شدن دخول هست ) میکند که این ترشحات میتواند به قدری باشد که شورت زن هم نمناک یا خیس شود حالا که شورت دو طرف خیس هست و روی هم قرار میگیرد احتمال بارداری چقدر است؟
6- اگر زن و مرد با شورت خیس (که اصلا با آب خیس شده مثل لباسی که شستین ولی خیسه) یا نمناک (مثلا از بیرون آمدند و باران لباس ها را خیس کرده) باشند و آلت ها را تا موقع بعد از انزال روی هم فشار دهند چطور؟ آیا اسپرم میتواند با رطوبت یا خیسی لباس زیر خود را به واژن و تخمک برساند؟
7- آیا بعد از رابطه جنسی که زن و مرد مواظب بودند رفتار پر خطری نکنند باید زن از لباس های مرد و لباس خودش که احتمالا به منی آلوده هست اجتناب کند؟ مثلا لباس زن آلوده به منی است موقع درآوردن لباس به واژن مالیده شود.
8- اگر منی روی شکم زن (یا هر جای دیگر بدن زن) ریخته شود آیا موقع استحمام احتمال اینکه اسپرم ها همراه آب به طرف واژن بروند و حاملگی اتفاق بیفتد هست؟
9- برای مطمئن شدن از عدم بارداری اینطوری که من فهمیدم مهمترین نشانه خون قاعدگی هست حالا با فرض اینکه بارداری ناخواسته ای اتفاق افتاده و پریود عقب افتاده تا چه مدت بعد از رابطه جنسی که منجر به این بارداری شده فرصت هست که جلوگیری از بارداری شود که البته معنای سقط ندهد.

1- اگر این حالت های 1 تا 8 دفعات مکرر اتفاق بیفتد مثلا چند سال دوران عقد به این صورت روابط باشد احتمال حاملگی بیشتر نمیشود؟
2- در مورد 6 و 7 میشه یه توضیح کلی بدین که چرا اینطوری بارداری اتفاق نمیفته که من خیالم راحت بشه و اگه مورد های مشابهی بود از این حکم کلی استفاده کنم.
3- یعنی اگه لباس زن آغشته به منی باشه و این لباس از جایی که به منی آغشته است به واژن مالیده شود هیچ احتمال بارداری نیست؟

sayeh_a1990
2011-29-10, 16:45
جوابتون رو با پيغام شخصي براتون فرستادم

negarr_m
2011-01-11, 16:54
با سلام
سوال من تقریبا شبیه سوال 1 قبلیه با این تفاوت که زمان مالیده شدن آلت نامزدم پیشابشم کاملا روم مالیده شد(قبلش انزالی نداشته و اولین پیشاب بود),دخول صورت نگرفت(باکره هستم) اما گاهی حس میکردم که سر آلتش به سطح مهبل(نه داخل)میخوره,با امروز 14 روزه که پریود نشدم,البته همیشه3 الی 4روز تاخیر داشت,درضمن همیشه چند روز مونده به پریودیم و تو دوران تاخیر درد داشتم اما اینبار اصلا دردی ندارم,از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود اما شنیدم ازمایش مطمئنی نیست,میخوام بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟خیلی نگرانم,خواهش میکنم راهنماییم کنید

samanf01
2011-01-11, 22:15
سلام من در مدت 3 روز 4 بار با همسرم رابطه جنسی داشتم که از کاندوم هم استفاده نکردم البته منی وارد واژن نشده ولی ممکنه پیش آب وارد واژن شده باشه،همسرم در آخر هر روز یک بسته ی دوتایی لونورژسترل 75 مصرف کرده،می خواستم بدونم با توجه به این توضیحات امکان بارداری وجود داره،اگه مایع منی وارد واژن شده باشه چطور؟ ممنون

dr_rostamzadeh
2011-02-11, 00:14
با سلام

اگه مایع منی وارد نشده باشد شانس بارداری صفر هست. اما اگه منی وارد شده باشد چون تعداد دفعات زیاد بوده شانس بارداری هست و بعد یک هفته بهتره تست بارداری بدهید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

negarr_m
2011-02-11, 01:15
آقای دکتر من منتظر جوابتون هستم,ممنون

dr_rostamzadeh
2011-02-11, 02:00
با سلام
سوال من تقریبا شبیه سوال 1 قبلیه با این تفاوت که زمان مالیده شدن آلت نامزدم پیشابشم کاملا روم مالیده شد(قبلش انزالی نداشته و اولین پیشاب بود),دخول صورت نگرفت(باکره هستم) اما گاهی حس میکردم که سر آلتش به سطح مهبل(نه داخل)میخوره,با امروز 14 روزه که پریود نشدم,البته همیشه3 الی 4روز تاخیر داشت,درضمن همیشه چند روز مونده به پریودیم و تو دوران تاخیر درد داشتم اما اینبار اصلا دردی ندارم,از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود اما شنیدم ازمایش مطمئنی نیست,میخوام بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟خیلی نگرانم,خواهش میکنم راهنماییم کنید

با سلام

احتمال بارداریتون در حد صفر است. بی بی چک دقیق نیست. بهتره همین فردا تست بتا هاش س ژ بدید تا خیالتون 100% راحت بشه.

با تشکر

دکتر رستمزاده

fatemeh_27
2012-02-02, 04:13
با سلام خدمت شما من 6 روز بعد از اتمام پریود با شوهرم سکس داشتم 1 ساعت بعد از سکس قرص لوونورژسترل مصرف کردم قرار بود 12 ساعت بعد بخورم که نمیدونستم 24 ساعت بعد خوردم. آیا تاثیری داره؟ میگن فقط 2 تاش کافیه ولی من 16 ساعت بعد باز خوردم 12 ساعت بعدشم دومیو خوردم. شنیدم تا 72 ساعت کارایی داره. من باید چیکار کنم؟

hanhan
2012-14-02, 21:28
سلام
میخواسم بدونم چند ساعت بعد از آخرین نزدیکی آزمایش خون بارداریو نشون میده؟

hanhan
2012-15-02, 00:07
سلام خسته نباشید
دختر 23 ساله
من 5 تا 11 ماه بهمن پریود بودم
از تاریخ 16 تا 19 بهمن با ترشحات صورتی و قهوه ای روبرو شدم
رفتم دکتر و بهم گفتن که بکارتم آسیب ندیده و مال تخمک گذاریه
من با نامزدم عشق بازی میکنم ولی هنوز دخترم با این حال تست بارداریم دادم که منفی بود
میشه کمکم کنید و بگید این لک بینی که 4 روز طول کشیده چیه؟من دقیقا 3 ساعت قبل لک بینی عشق بازی کردم
تا حالا نشده بود که 5روز بعد از تمام شدن پریودم لکه بینی داشته باشم اونم صورتی و قهوه ای
خیلی میترسم
دقیقا این خون مال چیه؟اگه حامله نیستم بکارتم آسیب ندیده پس چمه؟
امکان داره ماه بعد بارداریم معلوم بشه؟
تورو خدا دقیق بگید این لکه بینی چیه؟
یک روز بعد از عشق بازی آزمایش خون دادم که منفی بود!!!!!!!

dr_rostamzadeh
2012-15-02, 00:08
با سلام خدمت شما من 6 روز بعد از اتمام پریود با شوهرم سکس داشتم 1 ساعت بعد از سکس قرص لوونورژسترل مصرف کردم قرار بود 12 ساعت بعد بخورم که نمیدونستم 24 ساعت بعد خوردم. آیا تاثیری داره؟ میگن فقط 2 تاش کافیه ولی من 16 ساعت بعد باز خوردم 12 ساعت بعدشم دومیو خوردم. شنیدم تا 72 ساعت کارایی داره. من باید چیکار کنم؟

با سلام

نیازی نیست کار اضافه تری انجام بدهید. بهتر است برای اطمینان یک تست بتا هاش س ژ بدهید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

hanhan
2012-15-02, 11:30
سلام خسته نباشید
دختر 23 ساله
من با نامزدم عشق بازی میکنم ولی هنوز دخترم با این حال تست بارداریم دادم که منفی بود
میشه کمکم کنید و بگید این لک بینی که 4 روز طول کشیده چیه؟من دقیقا 3 ساعت قبل لک بینی عشق بازی کردم
تا حالا نشده بود که 5روز بعد از تمام شدن پریودم لکه بینی داشته باشم اونم صورتی و قهوه ای
خیلی میترسم
من که هنوز دخترم امکان بارداری با پیش آب هست؟[b]

hanhan
2012-15-02, 12:35
سلام خسته نباشید
دختر 23 ساله
خیلی میترسم
دختر با پیش آب حامله میشه؟؟؟؟

hanhan
2012-15-02, 13:35
خیلی میترسم

kindlygirl87
2012-15-02, 16:19
با سلام
من و نامزدم در روز 3پرپودم رابطه داشتیم به علت باکره بودن دخولی انجام نشد فقط اب منی روی واژن ریخته شد آیا امکان بارداری وجود دارد؟ لطفاً هرچه سریهتر پاسخ دهید؟

dr_rostamzadeh
2012-15-02, 23:50
با سلام
من و نامزدم در روز 3پرپودم رابطه داشتیم به علت باکره بودن دخولی انجام نشد فقط اب منی روی واژن ریخته شد آیا امکان بارداری وجود دارد؟ لطفاً هرچه سریهتر پاسخ دهید؟

با سلام

اگه روز سوم پریود بوده باشه و دخولی انجام نشده باشه اصلا امکان بارداری وجود نداره و نباید نگران باشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

hanhan
2012-16-02, 15:58
دختر 23 ساله
خیلی میترسم
دختر با پیش آب حامله میشه؟؟؟؟

hanhan
2012-19-02, 13:22
من که 17 بهمن آزمایش خون دادمو منفی بود
تا چند وقت پیشو نشون داده؟؟؟
یعنی اگه 16 بهمن عشق بازی کردم و پیش آب با آلتم تماس داشته(بکارتم سالمه)
2باره باید آزمایش بدم تا از تاریخ 16 بهمن مطمئن بشم یا نه؟همون 17 بهمن جواب داده؟

hanhan
2012-19-02, 17:35
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ :(

nazanin000
2012-21-02, 17:22
سلام اقای دکتر ممنونم که تا حالا اینقدر کمکم کردید با راهنماییاتون..اینبارم سوالی داشتم..من الان حدود 3ماه میشه که برای کیستهام سیپروتن کامپاد و اسپیرونولاکتون مصرف می کنم..تقریبا 15 روز بعد از شروع قاعدگی رابطه ای داشتم در حد تماس الت اونم قبل از ریختن منی و فقط بالای التم ( کلیتوریس)..اول میخواستم بدونم ایا جای نگرانی هست ؟؟ و این قرص های سیپروتن ایا به عنوان ضد بارداری هم در من عمل میکنن مثلا راجب اینطور رابطه هام؟؟ ایا اسپیرونولاکتون و dostinex و بعضی قرص های رفع سو هاضمه مثل پارییت و ان قبیل تو اثر ضد بارداریش تاثیر منفی نمیزارن؟

dr_rostamzadeh
2012-22-02, 23:58
با سلام

این مدل رابطه که بدون دخول هست شانس بارداری صفر است و احتمال بارداری وجود نداره.

بله این قرص میتونه به عنوان ضدبارداری مصرف بشه.

با تشکر

دکتر رستمزاده

faribar
2012-27-02, 11:32
با سلام
مرسی آقای دکتر که وقت گذاشتید
جناب دکتر من روز 8 قاعدگیم با نامزدم یه رابطه بدون دخول داشتیم که هیچ گونه منی ریخته نشده فقط یه مقدار خیلی کم پیش آب بود که نمیدونم باهام تماس داشت یا نه وقبل از این پیشاب دستشویی هم رفته بود الان 16 روز میگذره و از استرس دلم درد میکنه علائم پریودی را دارم و سینه هام سفت شده اینو هم بگم خیلی دم کرده زعفرون خوردم و هفته دیگه وقت پریودیمه که همیشه منظم و معمولا 28 روزس
جناب دکتر تو این سایتا اینقدر این مطالبو خوندم دارم از استرس میمیرم توروخدا کمکم کنید زندگیم به روال عادی برگرده این برای اولین بار و یه رابطه ناخواسته بود بعد از 4 سال با هم بودیم ممکنه من باردار باشم اینطوری موقعیت هردومون از بین بیره و اینکه هیچ قرصیم مصرف نکردم و اگه حامله باشم میتونم از آمپول پروژسترن استفاده کنم؟منتظر جوابتونم
با سپاس

k4sr4
2012-08-04, 12:23
سوال خییییییلی فوری!!!!!!!!!
با سلام خدمت شما و با تشکر از زحمات شما
یک سوال خیلی فوری در مورد حاملگی داشتم
خواستم ببینم اگه مردی با شلوار ارضا شه و شلوار خیسش با شورت خانمی در تماس باشه و شورت خیس به مدت نیم ساعت با دهانه ی رحم خانم در تماس باشه،امکان حاملگی هست؟
خانم باکره هستن.
اگه هست،راه درمانش چیه؟[/b]

dr_rostamzadeh
2012-08-04, 22:48
با سلام
مرسی آقای دکتر که وقت گذاشتید
جناب دکتر من روز 8 قاعدگیم با نامزدم یه رابطه بدون دخول داشتیم که هیچ گونه منی ریخته نشده فقط یه مقدار خیلی کم پیش آب بود که نمیدونم باهام تماس داشت یا نه وقبل از این پیشاب دستشویی هم رفته بود الان 16 روز میگذره و از استرس دلم درد میکنه علائم پریودی را دارم و سینه هام سفت شده اینو هم بگم خیلی دم کرده زعفرون خوردم و هفته دیگه وقت پریودیمه که همیشه منظم و معمولا 28 روزس
جناب دکتر تو این سایتا اینقدر این مطالبو خوندم دارم از استرس میمیرم توروخدا کمکم کنید زندگیم به روال عادی برگرده این برای اولین بار و یه رابطه ناخواسته بود بعد از 4 سال با هم بودیم ممکنه من باردار باشم اینطوری موقعیت هردومون از بین بیره و اینکه هیچ قرصیم مصرف نکردم و اگه حامله باشم میتونم از آمپول پروژسترن استفاده کنم؟منتظر جوابتونم
با سپاس

با سلام

نگرانیتان بیمورد است. در این وضعیتی که فرمودید اصلا شانس بارداری وجود ندارد. به مطالب غیرواقعی بعضی از سایتهای غیرپزشکی توجه نفرمایید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

looloo
2012-09-04, 06:53
من دو هفته پیش با دوستم رابطه ی جنسی داشتم
چند روزیه که ایشون میگن احساس میکنن چیزی تو رحمشون تکان میخوره البته مطمئن نیستن
میخواستم ببینم اایا دوستم حامله شده ؟ آخه میگه یکم حالت تهوع هم داره . آ خه مگه میشه اینقدر سریع اتفاق بیوفته ؟!؟! لازم به ذکر ه که بگم موقع نزدیکی من تماما از کاندوم استفاده کردم . حتی آلتم داخل واژن هم نرفت . راستی ایشون پرده بکارت هم دارند . خیلی ترسیدم . میخواستم ببینم ایشون حامله است ؟!؟! موقع ارضا شذن من آلتم روی آلت ایشون بود . ولی کاندوم داشتم و ترسم از اینه که شاید از کناره های کاندوم منی بیرون زده باشد . اینم بگم ایشون معمولا حالت تهوع و سر درد و دارن و اگه میشه زود جواب بدین خیلی ترسیدم .

aynaz
2012-12-04, 12:20
سلام اقاي دكتر شرمنده من خيلي استرس دارم مناز مقعد رابطه داشتم احساس كردم اب مني اون روي التم ريخت اما فرداش پريود شدم احتمال حاملگي هست يا خطري براي من داره تورو خدا جواب بديد

aynaz
2012-12-04, 12:23
سلام اقاي دكتر شرمنده من خيلي استرس دارم مناز مقعد رابطه داشتم احساس كردم اب مني اون روي التم ريخت اما فرداش پريود شدم احتمال حاملگي هست يا خطري براي من داره تورو خدا جواب بديد

a_v_a
2012-27-04, 13:10
سلام اقاي دكتر توروخدا زود جواب منو بدين

من نامزد دارم باهم سكس نداشتيم در حد پيش نوازش بوده و ارضا شده

پريودم تاخير داشته

خيلي ميترسم ك نكنه ارضا ك شده باشه يكم دستمون خيس بوده باشه ب واژنم خورده باشه ايا امكان بارداري هست؟

چيكار كنم دارم ميميرم از نگراني
پستاي بالاتونو خوندم نوشته بودين ك دختره باكره احتمال حاملگي نداره اما هزارتا سايت خوندم هركدومش يچي نوشته يكي ميگه داره يكي ميگه نداره

يعني اگه يكم ي مقدار خيلي كم مايع ب واژنم نزديك شده باشه چي ميشه؟ :? :?

dr_rostamzadeh
2012-29-04, 22:51

با سلام

خطری نیست و احتمال بارداری هم اصلا وجود نداره.

نگران نباشید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

با کلیک بر روی تبلیغات از وبسایت خود حمایت نمایید.

dr_rostamzadeh
2012-29-04, 22:52
سلام اقاي دكتر توروخدا زود جواب منو بدين

من نامزد دارم باهم سكس نداشتيم در حد پيش نوازش بوده و ارضا شده

پريودم تاخير داشته

خيلي ميترسم ك نكنه ارضا ك شده باشه يكم دستمون خيس بوده باشه ب واژنم خورده باشه ايا امكان بارداري هست؟

چيكار كنم دارم ميميرم از نگراني
پستاي بالاتونو خوندم نوشته بودين ك دختره باكره احتمال حاملگي نداره اما هزارتا سايت خوندم هركدومش يچي نوشته يكي ميگه داره يكي ميگه نداره

يعني اگه يكم ي مقدار خيلي كم مايع ب واژنم نزديك شده باشه چي ميشه؟ :? :?

با سلام

اصلا شانس بارداری وجود نداره و نگرانی شما بیمورد است.

با تشکر

دکتر رستمزاده

با کلیک بر روی تبلیغات از وبسایت خود حمایت نمایید.

samanehh2
2012-25-05, 21:04
5شنبه نزدیکی داشتم.ولی کاندم پاره شدو اسپرم دوست پسرم ریخت داخل...1ساعت بعد ال دی خوردم.امروزجمعه هم خوردم همون ساعت.فرداهم میخورم.معمولاا20هرماه پریود میشم. باز ایا امکانثش هست باردار بشم؟لطفا کمک کنید

dr_rostamzadeh
2012-25-05, 21:09
5شنبه نزدیکی داشتم.ولی کاندم پاره شدو اسپرم دوست پسرم ریخت داخل...1ساعت بعد ال دی خوردم.امروزجمعه هم خوردم همون ساعت.فرداهم میخورم.معمولاا20هرماه پریود میشم. باز ایا امکانثش هست باردار بشم؟لطفا کمک کنید

با سلام

روش جلوگیری با ال دی اینطوریه که :

4 تا ال دی با هم و بعد از 12 ساعت 4 تا ال دی دیگه با هم مصرف شود.

با توجه به ریختن اسپرم به داخل شما احتمال بارداری وجود داره پس لطفا درست مصرف کنید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

samanehh2
2012-25-05, 21:19
خب الان 12میشه. بخورم. 12 ساعت بعدیعنی صب بخورم. باز12ساعت بعدبخورم.ازالان... باز امکانش هست؟

dr_rostamzadeh
2012-25-05, 21:37
خب الان 12میشه. بخورم. 12 ساعت بعدیعنی صب بخورم. باز12ساعت بعدبخورم.ازالان... باز امکانش هست؟

با سلام

فقط 2 بار

الان بخورید و صبح.

با تشکر

دکتر رستمزاده

samanehh2
2012-25-05, 21:44
مرسی دکتر.مرسی.الان بخورموصبح دیگه امکان بارداری نیست؟

dr_rostamzadeh
2012-25-05, 21:46
مرسی دکتر.مرسی.الان بخورموصبح دیگه امکان بارداری نیست؟

به احتمال زیاد پریود اتفاق میافته. اگه خونریزی اتفاق بیفته شانس بارداری صفره در غیر اینصورت باید آخر هفته تست بتا هاش س ژبدید تا100% مطمئن بشوید.

با تشکر

دکتر رستمزاده

samanehh2
2012-25-05, 21:50
منظورتون پریودزمان خودش اتفاق بیوفته یا بعدخوردن قرصا؟

dr_rostamzadeh
2012-25-05, 21:56
منظورتون پریودزمان خودش اتفاق بیوفته یا بعدخوردن قرصا؟

بعد از خوردن قرص ها معمولا این اتفاق تا یکی ئو روز بعد اتفاق می افته.

با تشکر

elhamaghili
2012-04-06, 14:44
١٥روز از زمان پریودم گذشته ازمایش خون و تست منفیه ایا من حاملم?

dr_rostamzadeh
2012-04-06, 16:19
١٥روز از زمان پریودم گذشته ازمایش خون و تست منفیه ایا من حاملم?

آزمایش خون باید 10 روز دیگر تکرار شود.

با تشکر

دکتر رستمزاده

shayda
2012-06-06, 11:49
سلام من حدوده1هفته پيش بانامزدم همبسترشديم منتها دخول انجام نگرفت من الان زمانه پريودم هست امااثري ازپريوم وجودنداره جن بار هم از بي بي چك استفاده كردم منفي بوده اين روهم بگم پريوده من نامنظمه ومن خيلي ميترسم كه حامله شده باشم آياحامله ام؟احتماله وروده مني داخله آلتم روميدم وبعداز متوجه شدن سريع شستم اگرحامله باشم راه جلوگيري چيه؟لطفاسريع جواب بديد؟

maya
2012-10-06, 10:34
با سلام خدمت جناب دکتر
من متاهلم و 26 سالمه در رور 15 خرداد رابطه نا مطمئن داشتیم که بعد از 2و3 ساعت 2 تا قرص لونرژسترول خوردم (75 میلی گرمی برای اثر بیشتر با هم خوردم)چون کاملا روش پیشگیری شکست خورده بود 2 روز بعد باز چند قطره از مایع منی نزدیک دهانه واژن ریخت که نگران شدم و دوباره 4 تا قرصldو 12 ساعت بعد 4 تا دیگر خوردم،الان 21 خرداد است من کی باید خونریزی کنم و در غیر این صورت کی می توانم آزمایش دهم تا مطمئن شوم؟با تشکر

dr_rostamzadeh
2012-10-06, 23:12
با سلام خدمت جناب دکتر
من متاهلم و 26 سالمه در رور 15 خرداد رابطه نا مطمئن داشتیم که بعد از 2و3 ساعت 2 تا قرص لونرژسترول خوردم (75 میلی گرمی برای اثر بیشتر با هم خوردم)چون کاملا روش پیشگیری شکست خورده بود 2 روز بعد باز چند قطره از مایع منی نزدیک دهانه واژن ریخت که نگران شدم و دوباره 4 تا قرصldو 12 ساعت بعد 4 تا دیگر خوردم،الان 21 خرداد است من کی باید خونریزی کنم و در غیر این صورت کی می توانم آزمایش دهم تا مطمئن شوم؟با تشکر

با سلام

اگر خدای نکرده حامله باشید بعد از سر ماه آزمایش بتا هاش س ژ بدید.

زمان پریودتان مسلما زمان تقویمی پریود با یه تاخیر 4-5 روزه باید اتفاق بیفتد.

با تشکر

دکتر رستمزاده

maya
2012-10-06, 23:24
یعنی آقای دکتر ریسک بارداری بالا است؟و مگر بعد از گذشت 7 روز از مصرف قرص آخر نباید خونریزی اتفاق بیفتد؟

dr_rostamzadeh
2012-10-06, 23:33
یعنی آقای دکتر ریسک بارداری بالا است؟و مگر بعد از گذشت 7 روز از مصرف قرص آخر نباید خونریزی اتفاق بیفتد؟

با سلام

ریسک بالا نیست چون شما روش پیشگیری رو انجام دادید.

در همه این اتفاق نمی افته و ممکنه پریود با تاخیر اتفاق بیفته.

با تشکر

دکتر رستمزاده